Botigues Abitare

Nom Direcció Telèfon Mail Web
Bascompte Mobles Plaça de les neus, 1 - Vilanova i la Geltrú 938 930 640 infovilanova@bascompte.com web
Bascompte Mobles Plaça de la Constitució, 28 - Vilafranca del Penedés 938 921 150 infovilafranca@bascompte.com web
Bascompte Mobles Santa Magdalena, 11 - Vilanova i la Geltrù 938 930 525 infovilanova@bascompte.com web
AC MOBLES C/ Rocafort, 133 - Barcelona 934 233 661 / 934 243 614 acmobles@hotmail.com
Catalunya Mobel Crta. Nacional 340 - Apdo. 172 - Tarragona 977 551 975 catalunyamobel@catalunyamobel.es
Deco Mobles Avda. Països Catalans 150-158 - Banyoles 972 57 32 04 dissenyidecoracio@gmail.com
Mobelinde Rambla Poble Nou 38-40 - Barcelona 932 25 40 56 jpadilla@mobelinde.com web
Mobles Abitare Badalona Perez Galdós nº30 - Badalona 933 985 777 / 934 602 896 abitarebadalona@hotmail.com web
Mobles Décor Barcelona, 43 - Manresa 938 747 523 sviladrosa@moblesdecor.cat web
Mobles Felix Av. Pintor Sert, 3 - Martorell 937 753 420 felix_mobles@hotmail.com
Mobles Izquierdo Av Matadepera, 29 - Sabadell 937 162 858 info@moblesizquierdo.com web
Mobles Movigar C/ Batllori, 20-22 - Barcelona 932 762 707 moblesmovigar@ya.com
Mobles Muxi C. Odena, 32 - Igualada 938 052 845 moblesmuxi@hotmail.com
Mobles Prat c/Paral·lel,2 - Alcoletge 973 196406 celesti@moblesprat.com web
Mobles Rodríguez Av. Can Batllori, 24 - VILADECANS 936 584 451 abitareviladecans@hotmail.com
Mobles Sandi Av Saragossa, 32 - Sant Feliu de Guixols 972 324 346 moblessandi@hotmail.com web
Mobles Sandi Ctra. de Girona, 205 - Sant Feliu de Guixols 972 322 122 moblessandi@hotmail.com web
Mobles Studio 19-21 C/Jordi Rubio i Balaguer - Sant Boi de Llobregat 936 544 802 studio19-21@hotmail.com
Mobles Trebol C. Rubén Dario, 32 / C.Segre,27 - Barcelona 933462504 mueblestrebol@gmail.com
Muebles Serrano Avda. Constitucion, 73 - Castelldefels 936 651 274 / 936 350 799 mobles_serrano@hotmail.com
Muebles Serrano C/ Iglesia, 55 - Castelldefels 936 651 274 / 936 350 799 mobles_serrano@hotmail.com
Muebles Siglo XXI Pza.Cruz de la Mision,2 - Cambrils 977 364 066 sigloxxicambrils@gmail.com
Palacio del Mueble C/ Josep Ricart, 35 - Sant Feliu de Llobregat 936 661 529 palaudelmoble@gmail.com
Star Center Senia Ctra, Ulldecona, km 14,5 - Ulldecona 977 570 774 info@starcentersenia.com web
Tedal Interiorisme c/Vall d'Aran ,1. Ctera.N-II, Km.509 - Tàrrega 973 314 950 / 973 311 698 tedal@moblestedal.com web
Valles Mobel Polígon les Argelagues - Lliçà de Vall 938 439 875 valles.mobel@gmail.com web
Aquest lloc web fa servir cookies. Si hi segueix navegant considerarem que n’està acceptant el seu ús. Més informació sobre les cookies